Przedszkole w Rzerzęczycach

42-270 Kłomnice

Tel: (34) 328-12-45

O przedszkolu

Oddział Zamiejscowy w Rzekach Wielkich mieści się przy ulicy Głównej 11.  Budynek to osiemnastowieczny zabytkowy dworek. Zespół dworski w Rzekach Wielkich powstał ok. 1790 roku i zajmuje obszar ok.2,33 ha. Usytuowany jest w pięknym dużym parku ,stwarzającym doskonałe warunki do nauki, spacerów ,obserwacji przyrodniczych a także zabaw na placu przedszkolnym.

Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

Przedszkole posiada dwie przestronne sale dydaktyczne dla dzieci, wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne.

Dzieci mają zapewnione pełne wyżywienie:

- śniadanie o godz. 9.00

- obiad o godz. 12.00

- podwieczorek o godz.14.10

Posiłki są smaczne, dostosowane do zapotrzebowania kalorycznego oraz norm żywieniowych małych dzieci.

W naszym przedszkolu zatrudnione są wysoko wykwalifikowane i doświadczone nauczycielki. Dzięki temu dzieci mają doskonałe warunki do pełnego i wszechstronnego rozwoju, rozwijania zainteresowań i zdobywania nowych umiejętności. Nauczycielki dbają o wszystkie potrzeby dzieci. Wprowadzają nowatorskie metodypracy, wspierają i wspomagają indywidualny rozwój dzieci, zabezpieczają potrzeby dzieci zdolnych i wymagających różnorodnej pomocy.

W trakcie roku szkolnego zapraszamy rodziców do udziału w zajęciach otwartych. pragniemy pokazać rodzicom jak pracują nauczycielki z dziećmi oraz stworzyć okazję do obserwowania swojego dziecka w grupie przedszkolnej.

Zajęcia dodatkowe, które odbywają się w naszym przedszkolu:

Religia: środa i piątek

J. angielski: środa i czwartek

Zajęcia z logopedą: poniedziałek 8:00 - 12:15 i środa 8:00-11:30

W naszym przedszkolu pracuje również:

psycholog we wtorki 8:00-11:00 i środy 13:15-14:45

pedagog specjalny w piątki 8:30-13:00.

Na konsultacje ze specjalistami mogą oprócz dzieci przyjść również rodzice, jeśli mają jakiś problem i chcą porozmawiać.

Przedszkole oferuje również bogaty kalendarz imprez, uroczystości, akcji i wycieczek, a wszystko to w trosce o zadowolenie naszych dzieci i rodziców.

Przedszkole czynne jest w godzinach: od 7.00 do 17.00.

Drodzy Rodzice! Jeśli chcecie, aby Wasze dziecko rozwijało się w atmosferze przyjaźni, było szczęśliwe i zadowolone - zapraszamy do nas!

tel:  34/3281690